Розклад занять

На 2019-2020 навчальний рік
ГуртокПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Хіміч Леонід Леонідович
16:00-17:30
І група
клуб «Політ»
17:30-19:45
II група
клуб «Політ»
16:00-18:15
ІІІ група
клуб «Політ»
16:00-18:15
ІІІ група
14:00-15:30
Ігрупа
15:30-17:45
ІІ група
клуб «Політ»
14:00-15:30
інд
Непомнящий Григорій Ісаакович
14:15-15:45
І група
к.101
16:00-17:30
ІІ група
14:15-15:45
І група
к.101
16:00-17:30
ІІ група
Ліщина Ольга Віталіївна
к. 501 14:30
12:30-14:00
І група
ЗШ №30
17:30-19:00
V група
к.501
08:25-10:30
III група
ЗШ №5
14:00-15:30
IV група
ЗШ №5
14:00-15:30
ІV група
ЗШ №30
17:30-19:00
V група
к. 501
08:25-10:30
III група
к.501
12:30-14:00
I група
к.501
14:30-16:00
II група
Оксимчук Сергій Дмитрович
13:00-15:15
ЗШ №3
13:00-15:15
ЗШ №3
Литвинюк Ірина Валентинівна
16:00-18:15
ІІ група
к.403
09:00-10:30
І група
к.403
16:00-18:15
ІІ група
09:00-10:30
І група
Мартинюк Василь афанасійович
10:00-11:30
І група
ЗШ №6
12:00-14:15
ІІ група
10:00-11:30
І група
ЗШ №6
12:00-14:15
ІІ група
Кравець Раїса Павлівна
16:00-17:30
І група
17:30-19:00
ІІ група
16:00-17:30
І група
17:30-19:00
ІІ група
Химич Наталя Миколаївна
к.237
16:30-19:00
І група
к.237
08:30-11:00
ІІ група
к.237
11:30-14:00
ІІI група
к.237
16:30-19:00
І група
к.237
08:30-11:00
ІІ група
к.237
11:30-14:00
ІІІ група
Мусійчук Світлана Іванівна
к.237
09:00-11:00
І група
к.237
11:00-13:00
ІІ група
к.237
09:00-11:00
І група
к.237
11:00-13:00
ІІ група
Остапенко Галина Василівна
09:15-10:45
І група
16:00-17:55
ІІ група
09:15-10:45
І група
16:00-17:55
ІІ група
Францев Валерій Васильович
клуб «Політ»
17:30-19:00
І група
клуб «Політ»
17:30-19:25
ІІ група
10:00-11:30
Ігрупа
(клуб «Політ»)
11:30-13:25
ІІгрупа
Віконський Петро Петрович
15:00-16:30
І група
16:30-18:00
ІІ група
09:00-10:30
ІІІ група
09:00-10:30
ІІІ група
15:00-16:30
І група
к.107
16:30-18:00
ІІгрупа
Копняк Володимир Євгенович
15:45-17:15
І група
17:00-19:45
ІІ група
15:45-17:15
І група
17:00-19:45
ІІ група
Бойчук Дмитро Юрійович
17:00-18:30
каб. 101
17:00-18:30
каб. 101
Бойчук Дмитро Юрійович
каб. 101
09:00-10:30
I група
каб. 101
15:30-17:00
II група
каб.101
09:00-10:30
I група
каб. 101
15:30-17:00
II група
Ляліна Ірина Володимирівна
15:45-17:15
І група
17:15-19:45
ІІ група
15:20-16:50
І група
17:00-19:15
ІІ група
Віконський Петро Петрович
09:00-10:30
І група
к.107
15:00-16:30
ІІ група
09:00-10:30
III група
10:45-12:15
IV група
12:30-14:00
V група
14:15-15:45
VI група
к.107
16:00-17:30
VII група
Віконський Петро Петрович
16:30-18:00
к.107
Копняк Володимир Євгенович
09:00-10:30
І група
10:45-12:15
ІІ група
12:30-14:00
ІІI група
каб.107
15:00-16:30
IV група
Понєдєльнік Олена Петрівна
15:00-17:15
к.237
15:00-17:15
к.237