Наука і технічна творчість

Керівник гуртка: Віконський Петро Петрович (контактний телефон: 097-976-66-50)

Курс початкової робототехніки допомагає стимулювати інтерес молодших школярів до природничих наук та інженерного мистецтва. Це навчання, спрямоване на самостійний пошук рішення проблем і завдань, розвиток здатності дитини самостійно ставити навчальні цілі, проектувати шляхи їх реалізації, контролювати і оцінювати свої досягнення.

В основу змісту програми з технічного конструювання покладено концепцію «Навчання через дію», розроблену інститутом LEGO Education (Біллунд, Данія). Навчання через дію відбувається тоді, коли дитина створює реальні речі в матеріальному світі і одночасно набуває знань. Програма розрахована на використання конструкторів фірми LEGO.

За допомогою WeDo діти можуть проводити дослідження, аналізувати їх і ділитися своїми науковими відкриттями, конструюючи, програмуючи і вносячи зміни в проекти. В ході колективної роботи вони занурюються в світ наукового пізнання, технічного конструювання, технології та програмування, які пробуджують потяг до проведення дослідів і науково-орієнтованих досліджень

Гуртківціна заняттях вивчають такі фізичні величини, як швидкість, сила, час, відстань, маса, розмірність фізичних величин та способи їх вимірювання.

Також гуртківці ознайомлюються з програмним забезпеченням LEGO Education WeDo, опановують середовище програмування, вивчають принципи дії та особливості роботи датчиків.

  • Розвивають словниковий запас і навички спілкування при поясненні роботи моделі.
  • Встановлюють причинно-наслідкові зв'язки.
  • Аналізують результати і шукають нові рішення.
  • Використовують таблиці для відображення та аналізу даних.
  • Будують тривимірні моделі за двовимірним кресленням.
  • Розвивають логічне мислення і програмування заданої поведінки моделі.

Вікова категорія: 6-7 років

Детальніша інформація про роботу гуртка за тел. 097-976-66-50

Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
Віконський Петро Петрович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00-10:30
ІІІ група
10:45-12:15
ІV група
12:30-14:00
V група
14:15-15:45
VІ група
к.107
16:00-17:30
VII група
Про керівника
Керівник:
Віконський Петро Петрович