Наука і технічна творчість

Керівник гуртка: Ковтун Анастасія Олександрівна, тел. 068-28-770-49

Scratch - захоплююча платформа для навчання програмуванню!

Scratch - візуальна об'єктно-орієнтоване середовище є однією з найулюбленіших програм для молодшого та середнього шкільного віку. Програми на Scratch складаються з графічних блоків, а тому інтуїтивно зрозумілі.

Програмування - один з найважливіших навичок для сучасної людини. Заняття програмуванням не тільки забезпечить вашій дитині високооплачувану роботу в майбутньому, а й підвищить його успіхи в математиці зараз, адже результати розроблених ним алгоритмів можна буде побачити на практиці, що напевно розвине інтерес до точних наук.

У гуртку діти навчаться програмувати мультфільми та анімації, наукові експерименти і справжні гри. Scratch дуже добре розвиває логіку і вчить виконувати завдання. А дітям кодити на Scratch ще і дуже весело. Ваш юний програміст зможе створювати мультфільми, презентації, слайд-шоу, а також напише багато справжніх ігор.

Вивчати програмування у середовищі Scratch варто! Це дає можливість вивчати алгоритми і розуміти як будуються програми.

Після освоєння Scratch, вивчення інших мов програмування впирається тільки в вивчення синтаксису. Тобто, дуже сильно спрощується.

Навіть якщо ваша дитина не буде програмістом, вправи з побудови алгоритмів дуже корисні для розвитку мислення і логіки. До того ж, дитина буде краще розуміти як працюють програми, якими вона користується кожен день.

Вікова категорія: 3 - 5 клас

Розклад гуртка
На 2022-2023 навчальний рік
Ковтун Анастасія Олександрівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
каб. 101
15:30-17:00
I група
каб.101
09:00-10:30
IІ група
каб. 101
15:30-17:00
I група
каб.101
09:00-10:30
IІ група
Про керівника
Керівник:
Ковтун Анастасія Олександрівна