Розклад занять

На 2018-2019 навчальний рік
ГуртокПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Хіміч Леонід Леонідович
16:00-17:30
І група
клуб «Політ»
17:30-19:45
II група
клуб «Політ»
16:00-18:15
ІІІ група
клуб «Політ»
16:00-18:15
ІІІ група
14:00-15:30
Ігрупа
15:30-17:45
ІІ група
клуб «Політ»
14:00-15:30
інд
Непомнящий Григорій Ісаакович
13:30-15:00
І група
к.101
15:15-16:45
ІІ група
13:30-15:00
І група
к.101
15:15-16:45
ІІ група
Ліщина Ольга Віталіївна
к. 501 14:30
12:30-14:00
І група
ЗШ №30
17:30-19:00
V група
к.501
08:25-10:30
III група
ЗШ №5
14:00-15:30
IV група
ЗШ №5
14:00-15:30
ІV група
ЗШ №30
17:30-19:00
V група
к. 501
08:25-10:30
III група
к.501
12:30-14:00
I група
к.501
14:30-16:00
II група
Побережна Яна Олегівна
18:05-20:20
к.501
18:10-20:25
к.501
Литвинюк Ірина Валентинівна
к.403
16:00-17:30
ІІ група
к.403
09:00-10:30
І група
к. 403
16:00-17:30
ІІ група
к.403
09:00-10:30
І група
Мартинюк Василь афанасійович
10:00-11:30
І група
ЗШ №6
12:00-14:15
ІІ група
10:00-11:30
І група
ЗШ №6
12:00-14:15
ІІ група
Кравець Раїса Павлівна
15:15-16:45
І група
к.101
16:45-18:15
ІІ група
15:15-16:45
І група
к.101
16:45-18:15
ІІ група
Мусійчук Світлана Іванівна
к.237
09:00-11:00
І група
к.237
11:00-13:00
ІІ група
к.237
09:00-11:00
І група
к.237
11:00-13:00
ІІ група
Химич Наталя Миколаївна
к.237
16:30-19:00
І група
к.237
08:30-11:00
ІІ група
к.237
11:30-14:00
ІІI група
к.237
16:30-19:00
І група
к.237
08:30-11:00
ІІ група
к.237
11:30-14:00
ІІІ група
Остапенко Галина Василівна
14:30-16:00
І група
к.501
16:05-18:00
ІІ група
14:30-16:00
І група
(к.501)
16:05-18:00
ІІ група
Францев Валерій Васильович
клуб «Політ»
17:30-19:00
І група
клуб «Політ»
17:30-19:25
ІІ група
10:00-11:30
Ігрупа
(клуб «Політ»)
11:30-13:25
ІІгрупа
Віконський Петро Петрович
каб.107
15:00-16:30
І група
09:00-10:30
ІІ група
к.107
15:00-16:30
ІІІ група
к.107
09:00-10:30
ІІ група
15:00-16:30
ІІІ група
16:30-18:00
І група
Копняк Володимир Євгенович
к.107
16:30-18:00
І рік навчання
к.107
18:00-20:15
ІІ рік навчання
к.107
15:45-17:15
І рік навчання
к.107
17:30-19:45
ІІ рік навчання
Шевчук Анна Петрівна
16:45-18:15
каб. 101
16:45-18:15
каб. 101
Шевчук Анна Петрівна
каб. 101
09:00-10:30
I група
каб. 101
15:30-17:00
II група
каб.101
09:00-10:30
I група
каб. 101
15:30-17:00
II група
Мусієнко Ірина Павлівна
15:20-16:50
І група
к.235
17:00-19:15
ІІ група
15:20-16:50
І група
к.235
17:00-19:15
ІІ група
Віконський Петро Петрович
09:00-10:30
І група
к.107
15:00-16:30
ІІ група
09:00-10:30
III група
10:45-12:15
IV група
12:30-14:00
V група
14:15-15:45
VI група
к.107
16:00-17:30
VII група
Віконський Петро Петрович
16:30-18:00
к.107
16:30-18:00
к.107
Копняк Володимир Євгенович
09:00-10:30
І група
10:45-12:15
ІІ група
12:30-14:00
ІІI група
каб.107
15:00-16:30
IV група
Понєдєльнік Олена Петрівна
15:00-17:15
к.237
15:00-17:15
к.237