Розклад занять

На 2019-2020 навчальний рік
ГуртокПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
Григор’єва Яна Володимирівна
12:00-15:00
Зш №5
16:30-18:45
к.229
18:45-21:00
к.229
12:00-15:00
Зш №5
16:30-18:45
акт.зала
18:45-21:00
акт.зала
16:30-18:45
к.229
18:45-21:00
к.229
15:00-16:30
театр. студія.
Боднар Валентина Федорівна
15:50-16:50
к.229
17:00-18:30
к.229
18:35-20:05
к.229
20:35
17:30-19:00
к.229 19:05
10:00-11:00
к.229
16:00-17:30
акт. зала
17:30-19:45
акт. Зала
Ільченко Жанна Борисівна
16:30-18:45
акт. зала
18:45-21:00
акт. зала
16:30-17:30
к.229
18:00-20:15
к.229
11:30-12:30
к.229
12:30-14:00
к.229
14:30-16:45
к.229
Назарова Олександра Валентинівна
09:30-11:00
(вокал)
14:45-16:15
ЗШ№ 19
08:15-09:00
інд.
09:00-09:45
ЗШ№ 19
13:15-14:00
ЗШ№ 19
14:30-16:00
ЗШ№ 19
16:00-17:30
ЗШ№ 19
09:30-11:00
(вокал)
14:45-16:15
ЗШ№ 19
14:30-16:00
ЗШ№ 19
Пашинін Андрій Сергійович
16:30-21:00
к. 227
09:00-10:30
к.227
17:00-18:00
к. 227
18:15-19:25
к. 227
19:30-21:00
к. 227
09:00-10:30
к.227
19:25
17:00-18:00
Акт. зала 18:15
19:30-21:00
Акт. зала
10:00-13:00
к.227
Польгун Ірина Дмитрівна
15:45-16:30
інд.
16:30-17:30
к. 232
17:30-19:00
к.232
14:45-16:15
ЗШ №10
17:30-19:00
к.232
16:00-17:30
ЗШ №10
17:30-19:00
ЗШ №10
12:00-12:45
к.235
12:45-13:45
к.235
13:45-15:15
к.235
Лисак Марія Володимирівна
09:00-10:30
к.232
15:15-16:25
к.232
16:30-18:00
к.232
09:00-10:30
к.232
14:00-15:10
к.232
15:15-16:45
к.232
16:50-18:20
к.232
11:30-13:00
к.232
13:05-14:35
к.232
Оксамитна Ольга Ігорівна
09:30-11:00
спорт. зала
16:30-17:40
спорт. зала
17:40-19:25
спорт. зала
09:30-11:00
спорт. зала
16:30-17:40
спорт. зала
17:40-19:10
спорт. зала
19:10-20:40
спорт. зала
18:45-21:00
спорт. зала
Вонсовська Людмила Петрівна
15:30-17:00
акт.зала
17:00-19:15
к.111
19:15-20:00
к.111
16:00-17:30
к.111
17:30-19:45
к.111
19:45-20:30
к.111
16:00-17:30
к.111
17:30-19:45
к.111
19:45-20:30
к.111
11:15-16:45
к.111
13:30-15:00
к.111
15:00-18:45
акт. зала
Гладкий Денис Михайлович
18:00-19:30
к.302
19:30-21:00
к.302
18:00-19:30
к.302
19:30-21:00
к.302
Мацюк Ольга Леонідівна
15:15-16:15
к.302
16:15-17:15
к.302
17:15-19:30
акт. зала
16:00-17:30
к.302
17:30-19:00
к.302
15:15-16:15
к.302
16:15-17:15
к.302
17:15-19:30
к.302
16:00-17:30
к.302
09:00-10:30
акт. зала
10:30-12:00
акт. зала
12:45-14:15
акт. зала
Мацюк Павло Олександрович
17:15-19:30
акт. зала
19:30-21:00
акт. зала
19:00-21:15
к. 302
17:15-19:30
к.302
19:30-21:00
к.302
17:30-19:00
к.302
19:00-21:15
к.302
09:00-10:30
акт. зала
10:30-12:45
акт. зала
12:45-15:00
акт. зала
Кабанчук Артем Олександрович
08:15-09:45
к.229
09:45-11:15
к.229
15:00-16:30
к.104
16:30-18:00
к.104
08:15-09:45
к.229
09:45-11:15
к.229
15:30-17:00
к.104
17:00-18:30
к.104
10:15-11:45
акт. зала
11:45-13:15
акт. зала
13:15-14:45
акт. зала
Бойко Віктор Адольфович
18:00-20:15
к.104
17:30-19:45
акт. зала
17:30-19:45
к 104
11:45-14:00
акт. зала
Бойко Наталя Миколаївна
14:30-16:00
к.104
16:00-18:15
к.104
18:15-20:30
к.104
08:30-10:45
к.104
14:30-16:00
к.104
16:00-17:30
к.104
17:30-20:30
акт. зала
08:30-10:45
к.104
08:00-10:15
акт. зала
10:15-13:15
акт. зала
13:15-15:30
акт. зала
Бойко Ольга Вікторівна
08:30-10:00
к.104
08:30-10:00
к.104
08:00-10:15
акт. зала
Марущак Євгенія Іванівна
08:30-10:00
к.229
16:00-17:30
к. 229
08:30-10:00
к.229
16:00-17:30
к. 104
08:30-10:00
к.104
Гриценко Тетяна Олександрівна
14:00-19:15
к.228
15:00-15:45
к 228
10:00-10:45
к.228
14:00-19:15
к.228
15:45-18:00
к.228
Колесник Лариса Миколаївна
15:50-17:00
к.502
17:00-18:00
к.502
18:00-20:15
к.502
09:00-10:30
к.502
16:30-18:00
к.502
18:00-19:30
к.502
15:50-17:00
к.502
17:00-18:00
к.502
18:00-20:15
к.502
09:00-10:30
к.502
16:30-18:00
к.502
18:00-19:30
к.502
15:50-17:00
к.502
10:30-12:00
к.502
Боровський Олександр Юхимович
17:30-18:00
інд
16:30-18:45
18:45-21:00
17:30-18:00
інд
19:00-19:45
15:00-17:15
17:15-18:45
10:00-10:45
інд.
10:45-11:30
інд.