Керівник - Гриценко Татьяна ОлександрівнаВ студії естрадного вокалу "Браво" займаються обдаровані діти віком 7-15 років.На індивідуальних заняттях вихованці оволодівають співацькими навичками, навчаються естрадній манері співу, вправляються у сценічній та виконавській майстерності.Вихованці студії є активними учасниками багатьох міських масових заходів та концертів.Досягнення вихованців гуртка:І місце на Всеукраїнському конкурсі "Кришталева зірка", м. Київ;- фінал міжнародного конкурсу"Музична парасолька", м. Вінниця;ІІ, ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі творчості та таланту «Крок до мрії»;Всеукраїнський багато жанровий конкурс мистецтв «Музичний Олімп»І місце на обласному конкурсі "Таланти багатодітної родини", м. Вінниця;Гран-прі та ІІІ місце на міському конкурсі дитячої творчості «Різдвяна зірка», м. Вінниця.Студійці взяли участь у Міжнародному конкурсі дитячої творчості "Сонце.Радість.Краса", який проходить у Болгарії і вибороли І місце.
Художньо-естетичне виховання

Керівник - Гриценко Татьяна Олександрівна

В студії естрадного вокалу "Браво" займаються обдаровані діти віком 7-15 років.

На індивідуальних заняттях вихованці оволодівають співацькими навичками, навчаються естрадній манері співу, вправляються у сценічній та виконавській майстерності.

Вихованці студії є активними учасниками багатьох міських масових заходів та концертів.

Досягнення вихованців гуртка:

І місце на Всеукраїнському конкурсі "Кришталева зірка", м. Київ;- фінал міжнародного конкурсу"Музична парасолька", м. Вінниця;

ІІ, ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі творчості та таланту «Крок до мрії»;

Всеукраїнський багато жанровий конкурс мистецтв «Музичний Олімп»

І місце на обласному конкурсі "Таланти багатодітної родини", м. Вінниця;

Гран-прі та ІІІ місце на міському конкурсі дитячої творчості «Різдвяна зірка», м. Вінниця.

Студійці взяли участь у Міжнародному конкурсі дитячої творчості "Сонце.Радість.Краса", який проходить у Болгарії і вибороли І місце.

Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
Гриценко Тетяна Олександрівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:45-10:30
к.228
14:45-15:30
к.228
16:15-19:15
к.228
15:30-19:15
к.228
10:30-11:15
к.228
11:30-12:15
к.228
14:45-19:15
к.228
Про керівника
Керівник студії естрадного вокалу "Браво" Гриценко Тетяна Олександрівна закінчила Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського та Бердичіське педагогічне училище за спеціальністю "Музична педагогіка та виховання".
Керівник:
Гриценко Тетяна Олександрівна