Новини
9 червня 2020

Перемога у X-му Всеукраїнському конкурсі на кращий вебсайт закладу освіти!

9 червня 2020 року Інтернет Асоціація України (ІнАУ) підбила підсумки Конкурсу  на кращий вебсайт закладу освіти, який було проведено Комітетом ІнАУ з питань ІКТ в освіті за підтримки Міністерства освіти і науки України (МОН) у партнерстві з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Службою освітнього омбудсмена і каналом i-ua.tv.

ІнАУ організує Всеукраїнський конкурс на кращий вебсайт закладу освіти разом з МОН з 2011 року. Цього разу конкурс ювілейний, 10-й. Такий поважний як для конкурсу вік – свідчення його важливості як для сфери освіти, так і для розвитку ІКТ в Україні.

Цього разу конкурс проходив в умовах карантину, тому організатори змушені були змінити підходи до проведення конкурсу, в тому числі і щодо церемонії нагородження. Але цей форс-мажор лише підтверджує, що всі спільні зусилля щодо покращення освітніх сайтів не марні, адже саме зараз, в період самоізоляції, цей сегмент набуває особливої ваги.

Надійшло близько 1000 заявок на участь у Конкурсі від навчальних закладів з усіх куточків України. Незалежне журі відповідно до Умов конкурсу визначило переможців у номінаціях «Вебсайти сільських шкіл», «Вебсайти міських шкіл», «Вебсайти дошкільних навчальних закладів», «Вебсайти позашкільних навчальних закладів» «Вебсайти навчальних закладів професійно-технічної освіти».

Церемонія нагородження переможців відбулась в режимі відеоконференції 9 червня 2020 року.

З вітаннями до призерів конкурсу звернулись Голова Правління Інтернет Асоціації України Анатолій Пятніков, Освітній омбудсмен України Сергій Горбачов, Голова журі Конкурсу Іван Пєтухов, член журі Конкурсу, представниця Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Галина Коломоєць. Організатори Конкурсу привітали переможців і побажали їм подальших перемог.
 

Наш заклад - Вінницький міський  палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної  виборов І місце в номінації "Вебсайти закладів позашкільної освіти" !

Висловлюємо щиру подяку веб-студії  Глянець  за розробку сайту та плідну співпрацю!

За матеріалами  сайту https://inau.ua/