Палац сьогодні

Вінницький міський палац дітей та юнацтва імені Лялі Ратушної — один з найбільших позашкільних закладів України

Відкриття стадіону

7 вересня у Палаці відбулося урочисте відкриття нового сучасного футбольного поля.

Останні новини
Гуртки

У науково-технічних гуртках  дитина  може стати творцем, розкрити свої творчі  та інтелектуальні  здібності

Гуртки декоративно-прикладного мистецтва - це чудовий спосіб виховання у дітях почуття краси

Саме тут діти вчаться співати, танцювати, шанувати театр та грати на  музичних інстурментах

Заняття спортом в дитинстві сприяють тому, що і в майбутньому дитина вести активний спосіб життя

Розклад на сьогодні
09
грудня
понеділок
Можливі зміни в розкладі, додатково уточнюйте у викладача групи
  • Наука і технічна творчість
  • Декоративно-прикладне мистецтво
  • Художньо-естетичне виховання
  • Спортивна та фізкультурно-масова робота
Час
Гурток
Керівник
09:00 — 10:30
Гурток «Програмування у середовищі Scratch»
Бойчук Дмитро Юрійович
09:00 — 11:00
Гурток «Дошколярик»
Мусійчук Світлана Іванівна
09:00 — 11:15
Гурток радіооператорів
Сіпцова Марина Климівна
09:15 — 10:45
Гурток «Орігамі»
Остапенко Галина Василівна
11:00 — 13:00
Гурток «Дошколярик»
Мусійчук Світлана Іванівна
12:30 — 14:00
Гуртки початкового технічного моделювання
Ліщина Ольга Віталіївна
13:00 — 15:15
Гурток англійської мови
Сіпцова Марина Климівна
15:00 — 16:30
Гурток «Початкове програмування в Kodu Game Lab»
Віконський Петро Петрович
15:00 — 17:15
Гурток аніматорів
Понєдєльнік Олена Петрівна
15:00 — 17:15
Гурток соціально правового агіттеатру «Win Stream»
Бондарева Майя Андріївна
15:15 — 16:00
Гурток англійської мови
Сіпцова Марина Климівна
15:30 — 17:00
Гурток «Програмування у середовищі Scratch»
Бойчук Дмитро Юрійович
15:30 — 17:45
Гурток екскурсоводів-краєзнавців
Очеретна Людмила Павлівна
16:00 — 17:55
Гурток «Орігамі»
Остапенко Галина Василівна
16:00 — 18:15
Гурток дитячої мультиплікації
Литвинюк Ірина Валентинівна
16:30 — 18:00
Гурток «Початкове програмування в Kodu Game Lab»
Віконський Петро Петрович
17:00 — 18:30
Гурток «Програмування мовою С#»
Бойчук Дмитро Юрійович
17:30 — 19:00
Гуртки початкового технічного моделювання
Ліщина Ольга Віталіївна
17:30 — 19:00
Гурток «Повітряні змії»
Францев Валерій Васильович