Спортивна та фізкультурно-масова робота

Набір дітей у грутки плавання здійснюється з 7 років!

Запис у гуртки плавання на госпрозрахунковій основі здійснюється тільки у адміністратора басейну в каб №112 (1 поверх ВМПДЮ)


Плавання - життєво необхідний навик і прекрасний спорт.

Керівники гуртків: Грушко В.В, Коваль С.Г, Сізов Ю.В, Грушко А.В, Іщук А.І, Соколовська І.В, Биканов С.Р, Асадова О.Р, Лисенко В.М, Ломинога Ю.О, Мельник О.В., Жук В.В., Картовий В. П., Грузевич В. В.

Плавання - це особливий вид спорту, який корисний майже для всіх систем організму, підвищує загальний тонус тіла, а також допомагає розслабитися.

Позитивний вплив плавання на організм людини дуже широкий. Воно допомагає боротися із зайвою вагою, зміцнює серце, продовжує життя.

У 2006 році на базі КЗ «ВМПДЮ» ( тоді ПДЮ м.Вінниці) у відділі спортивної та фізкультурно- масової роботи було відкрито спортивну секцію з плавання та гуртки оздоровчого плавання. Групи спортивного та оздоровчого плавання вирішують наступні завдання:

  • Зміцнення здоровя, загартування
  • Оволодіння життєво необхідними навиками плавання
  • Підвищення рівня розвитку фізичних якостей
  • Зміцнення опорно-рухового апарату, корекція порушень постави, попередження захворювань та підвищення працездатності
  • Досягнення спортивних успіхів у відповідності з індивідуальними здібностями.

З 2006 р. і по сьогоднішній день у спортивних секціях з плавання Палацу було виховано:

  • 2 майстри спорту ( Картовий Віталій та Хникін Олексій)
  • 14 КМС
  • понад 40 спортсменів 1 розряду
  • понад 200 спортсменів масових розрядів

Переможцями та призерами чемпіонатів України у різних вікових групах ставали такі вихованці:

  • Хникін Олексій
  • Картовий Віталій
  • Хникін Віктор
  • Маєвська Катерина
  • Кобися Микола
  • Каракай Жанна
  • Шевчук Дмитро

В секціях спортивного плавання вивчають всім спортивним стилям плавання: кроль на грудях( вільний стиль), на спині, батерфляй, брас.

Вихованці спортивних секцій з плавання беруть участь у внутрішніх, міських, обласних, регіональних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Басейн (заняття з плавання) не можна відвідувати дітям які мають:

  • Алергію ( на хлор)
  • Хворі епілепсією
  • Хворі інфекційними захворюваннями
  • Мають протипоказання лікаря для відвідування басейну ( серцева недостатність, ниркова недостатність і т.д)


Розклад гуртка
На 2020-2021 навчальний рік
Грушко Володимир Васильович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
11:15-12:45
12:45-14:15
14:15-15:45
11:15-12:45
12:45-14:15
14:15-15:45
Соколовська Інна В’ячеславівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:00-08:45
09:00-10:30
13:30-15:00
15:15-16:00
08:00-08:45
08:45-10:15
15:15-16:00
08:00-08:45
09:00-10:30
13:30-15:00
15:15-16:00
08:00-08:45
08:45-10:15
15:15-16:00
08:00-08:45
08:45-09:30
08:00-08:45
08:45-09:30
Іщук Алла Іванівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:45-10:15
10:15-11:45
08:45-10:15
08:45-10:15
10:15-11:45
08:45-10:15
10:00-11:30
11:30-13:00
10:00-11:30
11:30-13:00
Сізов Юрій Володимирович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
07:30-09:00
13:45-14:30
13:45-14:30
17:00-18:30
07:30-09:00
13:45-14:30
13:45-14:30
17:00-18:30
13:00-13:45
13:45-15:15
13:00-13:45
13:45-15:15
Коваль Сергій Григорович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:15-09:00
15:30-16:15
17:30-19:00
19:30-21:00
07:45-09:15
15:30-11:00
17:30-19:00
08:15-09:00
15:30-16:15
17:30-19:00
19:30-21:00
07:45-09:15
15:30-17:00
17:30-19:00
07:30-09:00
09:00-09:45
09:45-10:30
10:30-12:00
07:30-09:00
09:00-10:30
10:30-12:00
Грушко Андрій Володимирович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
14:45-16:15
16:15-17:00
18:30-20:00
09:30-11:00
14:45-16:15
16:15-17:00
18:30-20:00
14:45-16:15
16:15-17:00
18:30-20:00
09:30-11:00
14:45-16:15
16:15-17:00
18:30-20:00
09:30-11:00
11:00-11:45
13:15-14:45
09:30-11:00
11:00-11:45
11:45-13:15
13:15-14:45
Асадова Ольга Рафаїлівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00-10:30
10:30-12:00
10:00-11:30
09:00-10:30
10:30-12:00
10:00-11:30
Лисенко Володимир Миколайович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
10:00-11:30
18:00-19:30
10:00-11:30
18:00-19:30
10:00-11:30
18:00-19:30
10:00-11:30
18:00-19:30
Ломинога Юлія Олександрівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
08:45-10:15
10:15-11:45
14:00-15:30
18:00-19:30
13:30-15:00
18:00-19:30
08:45-10:15
10:15-11:45
14:00-15:30
18:00-19:30
13:30-15:00
18:00-19:30
13:30-15:00
15:00-16:30
13:30-15:00
15:00-16:30
Биканов Сергій Романович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:45-11:15
09:00-10:30
09:45-11:15
09:00-10:30
11:00-12:30
12:30-14:00
14:00-15:30
11:00-12:30
12:30-14:00
14:00-15:30
Жук Віталій Валентинович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
07:30-08:15
08:30-10:00
15:30-16:15
16:15-17:00
17:00-18:30
07:30-08:15
15:30-16:15
16:15-17:00
17:00-18:30
07:30-08:15
08:30-10:00
15:30-16:15
16:15-17:00
17:00-18:30
07:30-08:15
15:30-16:15
16:15-17:00
17:00-18:30
07:00-08:30
08:30-09:15
09:15-10:00
10:00-10:45
10:45-12:15
07:00-08:30
08:30-09:15
09:15-10:00
10:00-10:45
Дудник Оксана Сергіївна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
13:30-15:00
09:00-10:30
10:30-12:00
13:30-15:00
13:30-15:00
09:00-10:30
10:30-12:00
13:30-15:00
Грузевич Ірина Володимирівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
19:15-20:45
19:15-20:45
19:15-20:45
19:15-20:45
Мельник Олександра Володимирівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
19:00-20:30
14:45-16:15
14:45-16:15
Картовий Віталій Петрович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
15:15-16:00
16:00-17:30
10:00-11:30
13:45-15:15
15:15-16:00
16:00-17:30
19:30-21:00
15:15-16:00
16:00-17:30
10:00-11:30
13:45-15:15
15:15-16:00
16:00-17:30
19:30-21:00
07:30-09:00
09:00-09:45
07:30-09:00
09:00-09:45
Про керівника
Керівник:
Грушко Володимир Васильович
Керівник:
Соколовська Інна В’ячеславівна
Керівник:
Іщук Алла Іванівна
Керівник:
Сізов Юрій Володимирович
Керівник:
Коваль Сергій Григорович
Керівник:
Жук Віталій Валентинович
Керівник:
Грушко Андрій Володимирович
Керівник:
Асадова Ольга Рафаїлівна
Керівник:
Лисенко Володимир Миколайович
Керівник:
Ломинога Юлія Олександрівна
Керівник:
Биканов Сергій Романович
Керівник:
Грузевич Ірина Володимирівна
Керівник:
Дудник Оксана Сергіївна
Керівник:
Мельник Олександра Володимирівна
Керівник:
Картовий Віталій Петрович