Керівник - Пашинін Андрій СергійовичКонцертмейстер - Іванишина Наталія ІванівнаАнсамбль спортивного бального танцю «Олімпія» засновано у вересні 2005 року Пашинiним Андрiєм Сергiйовичем, який має кваліфікаційну категорію судді міжнародного класу WDC AL (World Dance Council Amateur League).За період роботи створена власна авторська школа спортивної бальної хореографії, в якій виховується близько 70 юних дарувань. Діти навчаються в ансамблі упродовж 8 років та проходять нелегкий, але дуже цікавий творчий шлях професійного та духовного зростання.З метою обміну досвідом та підвищення професійного рівня учасників навчально-виховного процесу клуб «Олімпія» кожний танцювальний сезон проводить 8 семінарів та майстер класів з латиноамериканської та стандартної танцювальних програм, лiтнi та зимові тренувальні збори.Також клуб «Олімпія» є щорічним організатором регіональних змагань «Кубок Олiмпiї» та, починаючи з 2015 року, - організатором Відкритого чемпіонату Вiнницької області «Кришталева туфелька»Лише за останні роки вихованці «Олімпії» здобули понад 100 нагород за призові місця у таких змаганнях, турнірах та конкурсах, як: Міжнародні фестивалі у Болгарії (м. Банско) та Іспанії (м.Барселона та м.Калелья);Чемпіонат України (м. Київ); Міжнародні змагання зі спортивних танців «Парад надій» (м. Київ), Kiev Open (м. Київ), Чемпіонат Вінницької області, Міжміські змагання “Alimana Open Cup”, «Золота осінь» та «Діамант Поділля» (м. Вінниця); Відкриті регіональні та рейтингові змагання зі спортивних бальних танців Відкритий кубок Олімпії «Кришталева туфелька» (м. Вінниця); Міжміські кваліфікаційні змагання «Кубок Болеро» (м. Вінниця); Відкритий кубок КСТ «Денс Стиль» (м. Бар); Турнір «На хвилях Згару» (м. Літин), тощо.Велику увагу в ансамблі «Олімпія» приділяють також змістовному дозвіллю. Активний відпочинок, цікаві подорожі і здоровий спосіб життя є пріоритетними напрямками у дозвіллєвій діяльності колективу.Педагоги постійно відшукують у своєму арсеналі засобів роботи такі методи для стимулювання дитини, щоб вона виростала красивою, музичною, вільною і духовно багатою людиною.
Художньо-естетичне виховання

Керівник - Пашинін Андрій Сергійович

Концертмейстер - Іванишина Наталія Іванівна

Ансамбль спортивного бального танцю «Олімпія» засновано у вересні 2005 року Пашинiним Андрiєм Сергiйовичем, який має кваліфікаційну категорію судді міжнародного класу WDC AL (World Dance Council Amateur League).

За період роботи створена власна авторська школа спортивної бальної хореографії, в якій виховується близько 70 юних дарувань. Діти навчаються в ансамблі упродовж 8 років та проходять нелегкий, але дуже цікавий творчий шлях професійного та духовного зростання.

З метою обміну досвідом та підвищення професійного рівня учасників навчально-виховного процесу клуб «Олімпія» кожний танцювальний сезон проводить 8 семінарів та майстер класів з латиноамериканської та стандартної танцювальних програм, лiтнi та зимові тренувальні збори.

Також клуб «Олімпія» є щорічним організатором регіональних змагань «Кубок Олiмпiї» та, починаючи з 2015 року, - організатором Відкритого чемпіонату Вiнницької області «Кришталева туфелька»

Лише за останні роки вихованці «Олімпії» здобули понад 100 нагород за призові місця у таких змаганнях, турнірах та конкурсах, як: Міжнародні фестивалі у Болгарії (м. Банско) та Іспанії (м.Барселона та м.Калелья);Чемпіонат України (м. Київ); Міжнародні змагання зі спортивних танців «Парад надій» (м. Київ), Kiev Open (м. Київ), Чемпіонат Вінницької області, Міжміські змагання “Alimana Open Cup”, «Золота осінь» та «Діамант Поділля» (м. Вінниця); Відкриті регіональні та рейтингові змагання зі спортивних бальних танців Відкритий кубок Олімпії «Кришталева туфелька» (м. Вінниця); Міжміські кваліфікаційні змагання «Кубок Болеро» (м. Вінниця); Відкритий кубок КСТ «Денс Стиль» (м. Бар); Турнір «На хвилях Згару» (м. Літин), тощо.

Велику увагу в ансамблі «Олімпія» приділяють також змістовному дозвіллю. Активний відпочинок, цікаві подорожі і здоровий спосіб життя є пріоритетними напрямками у дозвіллєвій діяльності колективу.

Педагоги постійно відшукують у своєму арсеналі засобів роботи такі методи для стимулювання дитини, щоб вона виростала красивою, музичною, вільною і духовно багатою людиною.

Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
Пашинін Андрій Сергійович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
інд.
14:30-18:00
к. 227
18:00-20:15
к.227
20:15-21:00
к.227
19:15-21:00
к. 227
17:00-18:00
к. 227
18:00-20:15
к. 227
20:15-21:00
к.227
17:00-18:00
к. 227
18:00-20:15
к. 227
20:15-21:00
к.227
інд.
10:00-16:00
к.227
Про керівника
Керівник:
Пашинін Андрій Сергійович