Наука і технічна творчість

Керівник - Литвинюк Ірина Валентинівна (контактний телефон 098-224-57-72)

Жанр мультиплікаційного фільму винятково близький дітям. Однак діти можуть бути не лише глядачами, а й активними творцями мультиплікаційних фільмів: вони пишуть сценарії, малюють і виготовляють фігурки придуманих персонажів, оживляють та віддають часточку душі своїм творінням; знімають і озвучують мультиплікаційні фільми. І саме задля того, щоб оволодіти такими навичками та вміннями для дітей у КЗ «Вінницькому міському палаці дітей та юнацтва був створений гурток дитячої мультиплікації ім.. Л. Ратушної»

Під час створення мультфільму дитина може побувати в ролі сценариста, актора, художника, аніматора і навіть монтажера. Тобто, вона знайомиться з різними видами творчої діяльності, отримує багато нової незвичайно цікавої інформації. Це прекрасний механізм для розвитку творчих здібностей дитини, а також можливість відтворити дитячий світ засобами анімації.

Вихованці гуртка неодноразово ставали переможцями обласного фестивалю молодіжного кіно та телебачення «Кінометр», лауреатами Всеукраїнського фестивалю диячого кіно та телебачення "Веселка", фіналістами конкурсу дитячих фільмів в рамках міжнародного фестивалю «Чілдрен Кінофест» та Одеського Міжнародного кінофестивалю

Розклад гуртка
На 2018-2019 навчальний рік
Литвинюк Ірина Валентинівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
к.403
16:00-17:30
ІІ група
к.403
09:00-10:30
І група
к. 403
16:00-17:30
ІІ група
к.403
09:00-10:30
І група
Про керівника
Керівник:
Литвинюк Ірина Валентинівна