Наука і технічна творчість

Керівники: майстер спорту Хіміч Леонід Леонідович, Солоденко Костянтин Ілліч

Авіамодельний спорт – це складно, цікаво і романтично.

Вже більше 44 років працює в закладі авіамодельний гурток, незмінним керівником якого ось уже 23 роки є майстер своєї справи - Хіміч Леонід Леонідович.

У гуртку авіамоделювання діти виготовляють найпростіші планери, вільнолітаючі та кордові моделі чемпіонатних конструкцій, пілотажні, радіокеровані моделі та експериментальні літаючі моделі.

Саме тут юні авіамоделісти роблять перші кроки у конструюванні та моделювання. У гуртку є діти, які тільки знайомляться з роботою та прийомами виготовлення моделей, вчаться як працювати з інструментами. Завдяки наполегливій праці, вони в майбутньому досягають досить гарних результатів. Гуртківці показують високу майстерність у керуванні літаків на швидкість, дальність, тривалість перебування у небі та виконанні фігур вищого пілотажу.

Гурток відомий не лише в місті, а й в Україні. Адже його вихованці постійно захищають честь міста та області на Чемпіонатах України, Всеукраїнських змаганнях з авіа моделювання, виставках та конкурсах з технічної творчості, вони є чемпіонами України та неодноразовими володарями Кубку України з авіамодельного спорту. Здобутки вихованців на змаганнях та виставках надихають дітей на нові перемоги.

Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
Хіміч Леонід Леонідович
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
15:00-16:30
І група
клуб «Політ»
16:40-18:55
II група
клуб «Політ»
16:30-18:45
ІІІ група
клуб «Політ»
16:00-18:15
ІІІ група
14:00-15:30
Ігрупа
15:30-17:45
ІІ група
Солоденко Костянтин Ілліч
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
11:00-13:15
клуб «Політ»
15:45-18:00
клуб «Політ»
Про керівника
Вже більше 44 років працює в закладі авіамодельний гурток, незмінним керівником якого ось уже 23 роки є майстер своєї справи - Хіміч Леонід Леонідович. У гуртку авіамоделювання діти виготовляють найпростіші планери, вільнолітаючі та кордові моделі чемпіонатних конструкцій, пілотажні, радіокеровані моделі та експериментальні літаючі моделі.
Керівник:
Хіміч Леонід Леонідович
Керівник:
Солоденко Костянтин Ілліч
Керівник:
glyanec