Наука і технічна творчість

Керівник гуртка – Сіпцова Марина Климівна, Відмінник освіти України, майстер спорту.

Особливо захоплюючим для молоді є радіоаматорство, яке допомагає долати відстані та кордони за короткий час, встановлювати контакти з людьми не тільки в Україні, а й за її межами.

Навчаючись у гуртку радіооператорів, вихованці знайомляться із основами радіотехніки, елементарною базою приймачів і радіопередавачів, конструкцією та принципом роботи антен, призначених для роботи на різних радіохвилях і принципом розповсюдження коротких і ультракоротких хвиль, вивчають основні радіокоди і мовні скорочення, з допомогою яких радіооператори всіх країн світу розуміють один одного. Міжнародною мовою радіоспортсменів є англійська мова, саме тому, чільне місце в роботі гуртка займає «Розмовна англійська мова», яка допомагає дітям поповнити діти словниковий запас, вести діалоги англійською з друзями та радіоаматорами ближнього та дальнього зарубіжжя.

За роки роботи колективної радіостанції було проведено радіозв’язок майже з усіма територіями земної кулі, встановлені численні зв’язки з іншими радіостанціями. Колектив гуртківців радіостанції – багаторазовий переможець Міжнародних, Всеукраїнських та обласних змагань з радіозв’язку на коротких хвилях, Днів активності в ефірі юних техніків України.

Розклад гуртка
На 2020-2021 навчальний рік
Сіпцова Марина Климівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00-11:15
к.403
09:00-11:15
к.403
Про керівника
Керівник:
Сіпцова Марина Климівна