Декоративно-прикладне мистецтво

Керівник гуртка – Блащук Лариса Анатоліївна (контактний телефон: 063-274-46-08)

Якщо ви бажаєте близько познайомитися з одним з найдавніших видів японського рукоділля - в'язання мініатюрних м'яких іграшок амігурумі, наш гурток саме для вас!

Предки сучасних японців вірили в те, що маленькі фігурки тварин і людей захищають будинки від злих духів і використовували амігурумі як амулети та обереги. У наш час амігурумі використовується для інших цілей. Це і дитяча іграшка, і приємний сувенір, елемент декору інтер'єру, брелок для ключів, стильна штучка, яка прикрасить і дамську сумочку, і мобільний телефон. Для японців амігурумі - це ціла філософія. Всі в'язані фігурки наділені людськими якостями і навіть ягоди і фрукти одушевляють і приписують їм певні риси. Часто мініатюрні фігурки тварин вив'язуються так щоб в них можна було дізнатися близьких і друзів. Такі фігурки дарують на будь-яке свято чи просто без приводу.

Для в'язання іграшок в техніці амігурумі використовують спиці або в'язальний гачок. Досвідчені майстри створюють авторські роботи, новачкам ж краще підібрати одну з нескладних іграшок і в'язати її за готовою схемою в якій вже є розрахунок петель. Амігурумі бувають зовсім крихітними - трохи більше сантиметра, або іграшки вив'язують побільше - до десяти-двадцяти сантиметрів, найбільш часто зустрічаються амігурумі середнього розміру – 5-6 сантиметрів.

Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
Блащук Лариса Анатоліївна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
09:00-10:30
к.237
15:30-17:30
к.237
10:00-11:30
к.237
11:40-13:40
к.237
Про керівника
Керівник:
Блащук Лариса Анатоліївна