Декоративно-прикладне мистецтво

Керівник гуртка – Дерлиця Мар’яна Володимирівна (контактний телефон: 096-567-79-63)

«Юних мрійників, які бажають власноруч оздоблювати, декорувати різноманітні предмети інтер’єру, створювати затишну та теплу атмосферу, стати дизайнером-декоратором, запрошуємо на заняття гуртка «Лавка чудес»

Декупаж, скрапбукінг, батік, вітраж – це не лише новомодні слова, але й цікаві захоплення. Ці та багато інших сучасних технік декору діти опановують на заняттях гуртка «Лавка чудес», що сприяє розвитку креативності, пробуджує фантазію, удосконалює навички роботи з різними інструментами та матеріалами.

Під час практичних занять гуртківці знайомляться з основними видами сучасного декоративно-прикладного мистецтва: розпис скляних та керамічних виробів, текстильних матеріалів, засвоюють основні прийоми декоративного ліплення, створюють оригінальні роботи в сучасних стилях. Також гуртківці навчаються комбінуванню різноманітних технік для реалізації творчих задумів.

Вихованці гуртка є призерами міських, обласних, Всеукраїнських виставок-конкурсів «Знай і люби свій край», «Зимова феєрія», «Таланти багатодітної родини», «Неспокій серця», «Різдвяна зірка», «ChildArt.org».

Розклад гуртка
На 2018-2019 навчальний рік
Дерлиця Мар’яна Володимирівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
16:00-18:15
к.402
16:30-18:45
к.402
09:00-11:15
к.402
Про керівника
Керівник:
Дерлиця Мар’яна Володимирівна