Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» брав участь в Міжнародному дитячому фестивалі народного танцю «Троя» у Туреччині
Новини
2 травня 2019

Вінницький ансамбль танцю «Радість» представляв Україну в Туреччині на фестивалі «Троя»

Народний художній колектив України ансамбль танцю «Радість» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» щойно повернувся з Туреччини, де брав участь в Міжнародному дитячому фестивалі народного танцю «Троя».

Троя – стародавнє місто в Малій Азії на узбережжі Егейського моря, що бере початок в ІV тисячолітті до нашої ери і оспіване в поемі Гомера «Іліада». Троя включена  в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ансамбль танцю «Радість» вже втретє брав участь у фестивалі на цій легендарній землі. Концерти відбувались на набережній в м. Чанаккале, в школах, торговельних центрах. У фестивалі брали участь біля 30 танцювальних колективів з 20 країн світу.  «Радість» представила турецькій публіці українські танці, які супроводжувалися оваціями та вигуками «Браво, Україна!». Під час Гала-концерту кожну країну представляли відеороликом з визначними пам’ятками архітектури. І було надзвичайно приємно, що в українському ролику показали пам’ятки архітектури Криму, саме українського Криму.

Більше інформації про участь у  фестивалі читайте у першоджерелі  на сайті "Моя Вінниця

Фото  взято з сайту "Моя Вінниця"