Новини
24 травня 2019

Відкритий юнацький турнір з футболу «ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПЕРВОЦВІТ»

21-23 травня 2019р. у КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» проводився відкритий юнацький турнір з футболу «ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПЕРВОЦВІТ»

Змагання проводились з метою:

• розвитку і популяризації футболу серед учнівської молоді;
  • зміцнення здоров’я дітей і підлітків;
  • виявлення, підтримки та стимулювання кращих команд і талановитих юних футболістів;
  • поліпшення навчально-спортивної роботи в закладах;
  • налагодження дружніх стосунків  у галузі спорту.

• Футбольний клуб  «ТЕМП» м. Вінниця.

Загальна кількість учасників  – 120   дітей.

За підсумками змагань перше місце виборола дитяча юнацька спортивна школа з футболу «Прем’єр Нива», друге місце виборола команда загальноосвітньої школи № 16, третє місце посіла  дитячо-юнацька спортивна школа з футболу імені Блохіна – Бєланова.

Нагородження переможців та учасників змагань відбулося в урочистій обстановці.

Команда, яка посіла І місце, нагороджена кубком та медалями комітету з питань фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, а також грамотами КЗ «ВМПДЮ».

Команди-призери, які посіли II та III місця, нагороджені  кубками комітету з питань фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, медалями та грамотами КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної».

Відділення НОКУ у Вінницькій області  та Вінницька обласна федерація футболу нагородили призами та грамотами кращих гравців турніру у таких номінаціях:

• кращий воротар ( Кривак Андрій);
  • кращий захисник (Бойко Віталій);
  • кращий нападаючий (Хоттаб Махмуд);
  • кращий гравець (Побережець Ярослав).

За три дні змагання відвідала велика кількість вболівальників (батьки, друзі, однокласники), які палко підтримували юних футболістів.