Новини
14 січня 2022

Відкритий Кубок з міні-футболу серед дітей молодшого шкільного віку «Новорічні зустрічі»

У КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» проводився Відкритий Кубок з міні-футболу серед дітей молодшого шкільного віку «Новорічні зустрічі». Команди змагалися впродовж трьох днів (10-12 січня 2022р).

Змагання проводились з метою:

• розвитку і популяризації футболу серед учнівської молоді;
  • зміцнення здоров’я дітей і підлітків;
  • виявлення, підтримки та стимулювання кращих команд і талановитих юних футболістів;
  • зміцнення спортивних зв’язків та поліпшення навчально-спортивної роботи.

• Спортивний клуб «Темп», м.Вінниця (тренер Едуард Стрельцов);
  • Футбольний клуб «Олімпік 2», м.Вороновиця (тренер Віталій Матвієнко).

Загальна кількість учасників змагань - 120 дітей.

Під час урочистого відкриття змагань юних футболістів привітали:

• заступник голови комітету фізкультури та спорту Вінницької міської ради Роман Сімчук;
  • директор комунального закладу КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва» Світлана Мусійчук;
  • головний суддя змагань Заслужений тренер України Микола Кривов’язюк.

За підсумками змагань

• перше місце виборола команда футбольного клубу «Нива» м.Вінниця (тренер Леонід Мельник);
  • друге місце виборола футбольна команда КЗ «Вінницький ліцей № 16» (тренер Юліан Мисак);
  • третє місце посів футбольний клуб «Олімпік», м.Вороновиця (тренер Віталій Матвієнко).

Нагородження переможців та учасників змагань відбулося в урочистій обстановці.

Команди-призери нагороджені кубками, медалями комітету фізичної культури та спорту Вінницької міської ради та грамотами КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної».

Відділення НОКУ у Вінницькій області нагородило призами та грамотами кращих юних футболістів турніру у таких номінаціях: