Новини
21 жовтня 2021

КВЕСТ «Starlight City»

У рамках проведення Патріотичного марафону 13 жовтня відбувся пізнавальний краєзнавчий квест «Starlight City».

Участь у грі взяли 4 команди вихованців Палацу з відділів: науки та технічної творчості, декоративно-прикладного мистецтва, художньо-естетичного виховання, спортивної та фізкультурно-масової роботи. Діти поринули у справжню інтригуючу пригоду, під час якої на швидкість проходили випробування на семи різних локаціях міста: "Міська Дума", "Ліверпуль", "Готель Франція", "Готель Савой", "Водонапірна вежа", "Пам’ятник Артинову", "Міська бібліотека".

Квест проводили вихованці гуртка «Екскурсоводи-краєзнавці" та гуртка журналістики.

Упродовж гри учасники дізнавалися цікаву історичну інформацію про відомі об’єкти рідного міста, розгадували шифри та різноманітні завдання, долали перешкоди та шукали елементи ключа, щоб розшифрувати вислів «Ми - патріоти міста». Усі учасники отримали море позитивних емоцій. Окрім маси яскравих вражень, на переможців та учасників квесту чекали приємні та корисні подарунки.

Це була дійсно чудова нагода цікаво, пізнавально і незабутньо провести час зі своїми друзями. Такі заходи допомагають дітям краще пізнати рідне місто та полюбити його ще сильніше.

Організатори квесту: Очеретна Л.П., Таранюк Н.Д.