08-10 січня 2019р. у КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Л.Ратушної» проводився Х Відкритий Кубок з міні-футболу серед дітей молодшого шкільного віку «Новорічні зустрічі».
Новини
11 січня 2019

Х Відкритий Кубок з міні-футболу серед дітей молодшого шкільного віку «Новорічні зустрічі»

Змагання проводились з метою:

• розвитку і популяризації футболу серед учнівської молоді;
  • зміцнення здоров’я дітей і підлітків;
  • виявлення, підтримка та стимулювання кращих команд і талановитих юних футболістів;
  • зміцнення спортивних зв’язків та поліпшення навчально-спортивної роботи.

В змаганнях взяли участь 6 команд:

1. Футбольний клуб «Мрія» , Вінницький міський палац дітей та юнацтва, тренер Олександр Самолюк;
  2. Спортивний клуб «Олімпієць» м. Вінниця, тренер Андрій Дзядик;
  3.  Спортивний клуб «ТЕМП», Вінницький міський палац дітей та юнацтва, тренер Дмитро Маліновський ;
  4. Дитяча юнацька спортивна школа з футболу імені  Блохіна  - Бєланова № 1, тренер  Михайло Якименко;
  5. Дитяча юнацька спортивна школа з футболу імені Блохіна - Бєланова № 2, тренер Леонід Мельник;
  6. Загальноосвітня школа № 16,  тренер  Юліан Мисак.

Загальна кількість учасників  - 90   дітей.

Під час урочистого відкриття змагань юних футболістів привітали голова Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області Павло Хникін, заступник директора з виховної роботи Вінницького міського палацу дітей та юнацтва Наталія Підлісна,  а також перед юними спортсменами виступили Народний художній колектив  України, ансамбль спортивного бального танцю «Грація».  Художні керівники - Заслужені працівники культури України Ольга та Олександр Мацюки, та студія сучасного та вуличного танцю «LaMar», керівник Лариса Колесник.

За підсумками змагань перше місце виборола команда дитячо-юнацька спортивна школа з футболу імені  Блохіна  - Бєланова № 1; друге місце виборола команда «Мрія»  Вінницького міського палацу дітей та юнацтва; третє місце посіла  дитячо-юнацька спортивна школа з футболу імені Блохіна - Бєланова № 2.

Нагородження переможців та учасників змагань відбулося в урочистій обстановці.

Команда, яка посіла І місце, нагороджена кубком та медалями комітету з питань фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, а також грамотами КЗ «ВМПДЮ».

Команди-призери, які посіли II та III місця, нагороджені  кубками комітету з питань фізичної культури та спорту Вінницької міської ради, медалями та грамотами КЗ «ВМПДЮ ім. Л. Ратушної».

Відділення НОКУ у Вінницькій області  та Вінницька обласна федерація футболу нагородили призами та грамотами кращих гравців турніру у таких номінаціях:

• кращий воротар ( Решетник Іван);
  • кращий захисник (Місюра Максим);
  • кращий нападаючий (Тищук Дмитро);
  • кращий бомбардир (Соцький Єгор).

За три дні змагання відвідали близько трьохсот вболівальників           (батьки, друзі, однокласники), які палко підтримували юних футболістів.