Бібліотека
31 січня 15:24

У Палаці дітей та юнацтва триває Тиждень науки і технічної творчості

До послуг дітей:  38 навчальних кабінетів: комп'ютерний центр, плавальний басейн, стрілецький тир,   радіостанція, актова, п’ять балетних та спортивна зали, бібліотека, кабінет медичного обстеження, авіаклуб, керамічний цех, стадіон, постійнодіюча виставка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва

В роботі над реалізацією цієї наукової проблеми педагоги Палацу широко використовують інноваційний комплекс форм і методів роботи з вихованцями: інтерактивні методи та форми роботи, кооперативні, проектні, ігрові, комп'ютерні, КТС тощо.

Успішно реалізуються такі форми навчально-виховної роботи: майстер-класи, персональні виставки гуртківців, творчі портрети та презентації обдарованих дітей, тематичні конкурси і виставки, презентації проектів. Щорічно у Палаці проходить конкурс «Кращий проект в дитячому об'єднанні ВМПДЮ».

Гуртківці Палацу беруть активну участь та досягають високих результатів у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських заходах. Тільки у минулому навчальному році вихованці закладу вибороли 546 призових місць у конкурсах, змаганнях, фестивалях, виставках, олімпіадах різних рівнів.

завирувало щасливе життя вінницької дітвори, для якої широко  відчинились двері двадцяти захоплюючих казкових кімнат і лабораторій: зала масових ігор, драматична студія, ляльковий театр, радіо та фото лабораторія, авіа конструкторський клуб, агро лабораторія із ботанічним садом, зоопарк, музична студія, кімната настільних ігор, читальна зала, військова лабораторія, студія естрадно – атракціонного, образотворчого мистецтв, ігрова кімната для жовтенят, лижна та ковзанкова база. В клубі  юних снайперів навчалася Л.С.Ратушна, ім’я якої носить сьогоднішній Палац. За влучну стрільбу саме тут вона отримала значок Ворошиліського стрільця. Окрім кімнат для навчання і відпочинку, Палац мав свій стадіон, майданчик з різними гойдалками та іграми, велику естраду – зелений театр на відкритому повітрі.