07:30 — 08:15
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
07:30 — 08:15
Гурток «Плавання»
Жук Віталій Валентинович
07:30 — 08:15
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
08:00 — 09:30
Гурток футболу
Довгій Гліб Юрійович
08:30 — 09:15
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
08:30 — 09:15
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
08:30 — 09:15
Гурток «Плавання»
Ковач Анна Вікторівна
09:00 — 10:30
Гурток стрільби кульової
Франчук Анна Валеріївна
09:00 — 10:30
Гурток стрільби кульової
Донець Петро Петрович
09:30 — 10:15
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
09:30 — 10:15
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
09:30 — 10:15
Гурток «Плавання»
Биканов Сергій Романович
09:30 — 11:00
Гурток футболу
Петрик Василь Анатолійович
09:30 — 11:00
Гурток «Художня гімнастика»
Оксамитна Ольга Ігорівна
09:45 — 10:30
Гурток «Плавання»
Осадчий Дмитро Олександрович
10:00 — 10:45
Гурток «Плавання»
Лисенко Володимир Миколайович
10:15 — 11:00
Гурток «Плавання»
Биканов Сергій Романович
10:30 — 11:15
Гурток «Плавання»
Осадчий Дмитро Олександрович
11:00 — 11:45
Гурток «Плавання»
Лисенко Володимир Миколайович
13:30 — 14:15
Гурток «Плавання»
Осадчий Дмитро Олександрович
14:00 — 14:45
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
14:00 — 14:45
Гурток «Плавання»
Ковач Анна Вікторівна
14:30 — 15:15
Гурток «Плавання»
Осадчий Дмитро Олександрович
14:45 — 15:30
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
14:45 — 15:30
Гурток «Плавання»
Жук Віталій Валентинович
14:45 — 16:15
Гурток «Плавання»
Грушко Андрій Володимирович
14:50 — 16:20
Гурток стрільби кульової
Донець Петро Петрович
15:00 — 15:45
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
15:00 — 15:45
Гурток «Плавання»
Ковач Анна Вікторівна
15:00 — 16:30
Гурток стрільби кульової
Франчук Анна Валеріївна
15:00 — 16:30
Гурток «Художня гімнастика»
Заболотна Маргаріта Костянтинівна
15:45 — 16:30
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
15:45 — 16:30
Гурток «Плавання»
Жук Віталій Валентинович
16:00 — 16:45
Гурток «Плавання»
Ломинога Юлія Олександрівна
16:15 — 17:00
Гурток «Плавання»
Сізов Юрій Володимирович
16:30 — 18:00
Гурток стрільби кульової
Донець Петро Петрович
16:30 — 18:00
Гурток «Плавання»
Соколовська Інна В’ячеславівна
16:30 — 19:30
Гурток «Художня гімнастика»
Оксамитна Ольга Ігорівна
17:00 — 18:30
Гурток «Плавання»
Сізов Юрій Володимирович
17:00 — 18:30
Гурток «Плавання»
Грушко Андрій Володимирович
17:00 — 19:15
Гурток футболу
Сілаков Андрій Миколайович
17:30 — 18:15
Спортивна секція «Рукопашний бій»
Вінніченко Євгеній Борисович
17:30 — 19:00
Гурток «Плавання»
Жук Віталій Валентинович
18:00 — 18:45
Гурток «Плавання»
Лисенко Володимир Миколайович
18:00 — 18:45
Гурток «Плавання»
Осадчий Дмитро Олександрович
18:30 — 20:00
Гурток «Плавання»
Грушко Андрій Володимирович
18:30 — 20:00
Спортивна секція «Рукопашний бій»
Вінніченко Євгеній Борисович
19:00 — 19:45
Гурток «Плавання»
Лисенко Володимир Миколайович
19:00 — 19:45
Гурток «Плавання»
Мельник Олександра Володимирівна
19:15 — 20:00
Гурток «Плавання»
Жук Віталій Валентинович
19:30 — 21:00
Гурток футболу
Прищепа Костянтин Олександрович
19:30 — 21:00
Гурток футболу
Петрик Василь Анатолійович
19:30 — 21:00
Гурток футболу
Довгій Гліб Юрійович
20:00 — 20:45
Гурток «Плавання»
Лисенко Володимир Миколайович
20:00 — 20:45
Гурток «Плавання»
Мельник Олександра Володимирівна