Декоративно-прикладне мистецтво

Керівник гуртка – Дерлиця Мар’яна Володимирівна (контактний телефон: 096-567-79-63)

«Ляльки! Ляльки! Ляльки! Якщо ти мрієш дізнатися все про світ авторських ляльок та навчитися власноруч їх створювати, приходь на заняття гуртка «Лялькова майстерня»!

На заняттях гуртка «Лялькова майстерня» діти знайомляться з історією виникнення іграшок та ляльок від давнини до сьогодення, місцем ляльки в культурі та побуті людини.

Заняття гуртка покликані залучити дітей до декоративної творчості, багатогранного світу лялькарства. Під час практичних занять вихованці знайомляться з величезним різноманіттям сучасних авторських іграшок та ляльок, таких як іграшки-примітиви, тряпієнси, ляльки Тільди, іграшки Teddy, Teddy-Doll, авторські каркасні ляльки та багато інших, технологією їх створення, основними прийомами виготовлення, способами декорування та поєднання у різноманітні композиції.

Гуртківці вивчають і зберігають традиції українського лялькарства. Важливою складовою програми є створення українських ляльок-мотанок.

Вихованці постійно організовують та проводять майстер-класи, ярмарки, вони є постійними учасниками різноманітних виставок та призерами міських, обласних та Всеукраїнських конкурсів «Знай і люби свій край», «Зимова феєрія», «Таланти багатодітної родини», «Неспокій серця», «Різдвяна зірка», «ChildArt.org».

Розклад гуртка
На 2018-2019 навчальний рік
Дерлиця Мар’яна Володимирівна
ПонеділокВівторокСередаЧетверП'ятницяСуботаНеділя
16:30-18:45
к.402
11:15-13:30
к.402
Про керівника
Керівник:
Дерлиця Мар’яна Володимирівна